Katalogové číslo: 5OLEUBU08
104.55 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11.475 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 125 cm |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 125 cm |
| Výška črepníka | 26 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev