Katalogové číslo: 6PTR69152
11.69 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 0.602 kg |
|---|---|
| Rozmery | 13 cm |
| Priemer | 14 cm |
| Hĺbka | 12.5 cm |
| Výška | 13 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev