Katalogové číslo: 6PPNWSBF0
485.85 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 23.9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 98 cm |
| Priemer | 52 cm |
| Výška | 98 cm |
| Hĺbka | 31 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Ficonstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev