Katalogové číslo: 5NARISS50
676.50 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 74.25 kg |
|---|---|
| Rozmery | 110 × 125 cm |
| Šírka | 110 cm |
| Výška | 125 cm |
| Výška črepníka | 39 cm |
| Priemer črepníka | 53 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Sivá |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev