Katalogové číslo: 6FSTMO036
107.01 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 66 × 29 × 25 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 29 cm |
| Výška | 25 cm |
| Hĺbka | 23 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Materiál | Ficonstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev