Katalogové číslo: CC0037069
Monstera obliqua in Cement & Stone
Hydroculture
130.38 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8.35 kg |
|---|---|
| Rozmery | 67 cm |
| Priemer | 37 cm |
| Hĺbka | 31 cm |
| Výška | 67 cm |
| Priemer črepníka | 15 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Materiál | Ficonstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev