Katalogové číslo: CC0033765
Monstera obliqua in Capi Nature Groove
Hydroculture
98.28 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.66 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 cm |
| Priemer | 27 cm |
| Hĺbka | 21 cm |
| Výška | 55 cm |
| Priemer črepníka | 15 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Materiál | Syntetika |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev