Katalogové číslo: 4MOOBHA28
Monstera obliqua
Hanger
71.34 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.83 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 60 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 35 cm |
| Priemer črepníka | 28 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Okrúhly, Tvar šípky |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev