Katalogové číslo: 4MOLSBU01
Monstera deliciosa ‚Little Sister‘ 10/tray
10.33 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.134 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 35 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 35 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Výška črepníka | 11 cm |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Dlaňovitý |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev