Katalogové číslo: 6FSTMI047
Mineral
159.90 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 14.3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 48 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Výška | 48 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Materiál | Ficonstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev