Katalogové číslo: 6FSTMI063
Mineral
145.14 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11.7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 69 cm |
| Priemer | 32 cm |
| Výška | 69 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Materiál | Ficonstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev