Katalogové číslo: 6DMP1509Z
94.10 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 2.45 kg |
|---|---|
| Rozmery | 39 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Výška | 39 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Prírodný |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev