Katalogové číslo: F00001560
Mammillaria spinosissima
3.94 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.432 kg |
|---|---|
| Rozmery | 12 cm |
| Výška | 12 cm |
| Priemer črepníka | 8 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev