Katalogové číslo: F00002226
206.64 €
Na objednávku, dodanie do 11 pracovných dní.
| Hmotnosť | 22.68 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 35 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Bonsaj |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev