Katalogové číslo: F00006755
81.80 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8.978 kg |
|---|---|
| Rozmery | 105 cm |
| Výška | 105 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev