Katalogové číslo: 6DMP7337G
22.88 €
Na objednávku, dodanie do 21 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 16 cm |
| Priemer | 17 cm |
| Výška | 16 cm |
| Hĺbka | 15 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev