Katalogové číslo: 4LOSCLS14
30.75 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.375 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 × 50 cm |
| Šírka | 25 cm |
| Výška | 40 cm |
| Výška črepníka | 5 cm |
| Priemer črepníka | 25 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Multiple |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev