Katalogové číslo: 6ELHUO350
26.69 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 1.4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 cm |
| Priemer | 35 cm |
| Výška | 20 cm |
| Hĺbka | 14 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev