Katalogové číslo: F00004080
Liriope muscari ‚Moneymaker‘ 10/tray
8.61 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.945 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 cm |
| Výška | 25 cm |
| Priemer črepníka | 13 cm |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Iný, Ker, Trsy |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev