Katalogové číslo: F00006486
239.85 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 26.325 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 cm |
| Výška | 80 cm |
| Priemer črepníka | 38 cm |
| Tvar kmeňa | Viac výhonový |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Červená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Rozvetvený ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev