Katalogové číslo: 6LEC15356
54.24 €
Na objednávku, dodanie do 24 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.11 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 30 × 30 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 30 cm |
| Hĺbka | 20 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Pletený povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev