Katalogové číslo: 6LEC13847
42.36 €
Na objednávku, dodanie do 24 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.19 kg |
|---|---|
| Rozmery | 18 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Výška | 18 cm |
| Hĺbka | 11 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev