Katalogové číslo: 6LEC13956
54.24 €
Na objednávku, dodanie do 24 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.28 kg |
|---|---|
| Rozmery | 56 cm |
| Priemer | 32 cm |
| Výška | 56 cm |
| Hĺbka | 23 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev