Katalogové číslo: 6LEC13692
265.19 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 7.45 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 40 × 41 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 41 cm |
| Hĺbka | 25 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev