Katalogové číslo: 5LANOBU24
49.20 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 110 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 140 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev