Katalogové číslo: CC0033591
186.96 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 12.24 kg |
|---|---|
| Rozmery | 105 cm |
| Priemer | 28 cm |
| Výška | 105 cm |
| Hĺbka | 22 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Priemer črepníka | 18 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Multiple |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Umiestnenie | tieň |
| Materiál | Ficonstone |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev