Katalogové číslo: CC0033995
Kentia (Howea) forsteriana in Laos
Soil (Vulkastrat)
472.32 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 42.63 kg |
|---|---|
| Rozmery | 147 cm |
| Priemer | 44 cm |
| Hĺbka | 53 cm |
| Výška | 147 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Výška črepníka | 26 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
| Tvar listu | Multiple |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Keramika |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev