Katalogové číslo: CC0056124
Kentia (Howea) forsteriana in Baq Nucast
Soil (Vulkastrat)
268.14 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8.75 kg |
|---|---|
| Rozmery | 112 cm |
| Priemer | 33 cm |
| Hĺbka | 29 cm |
| Výška | 112 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
| Tvar listu | Multiple |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Prírodný |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev