Katalogové číslo: CC0039335
Kentia (Howea) forsteriana in Baq Metallic Silver leaf
Soil (Vulkastrat)
287.82 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8.63 kg |
|---|---|
| Rozmery | 93 cm |
| Priemer | 34 cm |
| Hĺbka | 24 cm |
| Výška | 93 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Výška črepníka | 15 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Tvar listu | Multiple |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Polyresin |
| Povrchová úprava | Lakované |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev