Katalogové číslo: CC0059725
Kentia (Howea) forsteriana in Baq Dune
Soil (Vulkastrat)
378.84 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 26.75 kg |
|---|---|
| Rozmery | 122 cm |
| Priemer | 44 cm |
| Hĺbka | 43 cm |
| Výška | 122 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
| Tvar listu | Multiple |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Fiberclay |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev