Katalogové číslo: 4HOFO2S40
1 107.00 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 121.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 260 × 350 cm |
| Šírka | 260 cm |
| Výška | 350 cm |
| Výška črepníka | 53 cm |
| Priemer črepníka | 60 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný, Viac výhonový |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý, Vejárovitý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev