Katalogové číslo: F00006854
42.31 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.644 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 cm |
| Výška | 55 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý, Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev