Katalogové číslo: F00003666
Juniperus chinensis ‚Blue Alps‘
5.29 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.581 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 cm |
| Výška | 25 cm |
| Priemer črepníka | 11 cm |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | -20 °C |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev