Katalogové číslo: 6LIMINVC6
Indigo
Pot Vintage Cupper
137.76 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 41 cm |
| Priemer | 46 cm |
| Výška | 41 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Interiér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Materiál | Kov |
| Povrchová úprava | Saténový lesk |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev