Katalogové číslo: F00006919
2 949.54 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 323.73 kg |
|---|---|
| Rozmery | 400 cm |
| Výška | 400 cm |
| Priemer črepníka | 120 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev