Katalogové číslo: F00002206
Ilex fortunei
77.49 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8.505 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 cm |
| Výška | 35 cm |
| Priemer črepníka | 23 cm |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 10 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Bonsaj |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev