Katalogové číslo: CC0046027
Ilex crenata ‚Dark Green‘ in Balloon
492.00 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 35.87 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 cm |
| Priemer | 43 cm |
| Hĺbka | 41 cm |
| Výška | 120 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Výška črepníka | 28 cm |
| Kolekcia | |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | -20 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Tvar rastliny | Iný |
| Materiál | Keramika |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev