Katalogové číslo: 5ILCDBU15
264.45 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 29.025 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 60 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 60 cm |
| Výška črepníka | 30 cm |
| Priemer črepníka | 38 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Tvar listu | Oválny |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev