Katalogové číslo: F00006771
52.28 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.738 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 cm |
| Výška | 120 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Pyramída |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev