Katalogové číslo: F00004916
27.06 €
Na objednávku, dodanie do 12 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.97 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 cm |
| Výška | 55 cm |
| Priemer črepníka | 23 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev