Katalogové číslo: 6LIMHUPC4
Humus
Pot Concrete
118.08 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 33 cm |
| Priemer | 28.5 cm |
| Hĺbka | 32 cm |
| Výška | 33 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Materiál | Keramika |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev