Katalogové číslo: 6FSTHEJB7
816.72 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 31 kg |
|---|---|
| Rozmery | 79 cm |
| Priemer | 90 cm |
| Výška | 79 cm |
| Hĺbka | 88.5 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Other |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev