Katalogové číslo: F00001161
5.54 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.608 kg |
|---|---|
| Priemer črepníka | 13 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Pestrofarebná |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev