Katalogové číslo: F00002714
4.80 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.526 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15 cm |
| Výška | 15 cm |
| Priemer črepníka | 5 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev