Katalogové číslo: F00004592
2.46 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 0.27 kg |
|---|---|
| Rozmery | 8 cm |
| Výška | 8 cm |
| Priemer črepníka | 5 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev