Katalogové číslo: 6DLIAW369
Grigio
New Egg Pot Low Antique White
757.68 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 21 kg |
|---|---|
| Rozmery | 56 cm |
| Priemer | 94 cm |
| Hĺbka | 55 cm |
| Výška | 56 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev