Katalogové číslo: 6ELHGR169
Greenville
11.93 €
Na objednávku, dodanie do 17 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.22 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15 cm |
| Hĺbka | 14.5 cm |
| Výška | 15 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba kvetináča | |
| Materiál | Syntetika |
| Povrchová úprava | Matná |
| Priemer | 16 cm |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev