Katalogové číslo: 6ELHGBB30
8.98 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.147 kg |
|---|---|
| Rozmery | 12 × 30 × 11 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 11 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev