Katalogové číslo: 6FSTG010J
309.96 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 44 cm |
| Priemer | 50 cm |
| Výška | 44 cm |
| Hĺbka | 43 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev