Katalogové číslo: F00007700
84.26 €
Na objednávku, dodanie do 11 pracovných dní.
| Hmotnosť | 9.248 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 45 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Bonsaj |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev